אדריכלים ומעצבים

פרויקטים משותפים עם מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים. הפרגון הדדי!
לא משנה כמה פעמים נצלם פריט ריהוט אצלנו בסטודיו , זה אף פעם לא יראה כמו שזה נראה אצלכם בבית. לשמחתנו, חלק מהמעצבים והאדריכלים מולם אנו עובדים מתעדים באופן מקצועי את הפרויקטים שלהם ומשתפים אותנו בתוצאות המרהיבות. מגיע להם שנפרגן להם עמוד אישית נכון? אז בבקשה….
הילה ברונשטיין

הילה ברונשטיין

אני דוגלת בעיצוב אישי – שמותאם לצרכי והעדפות הלקוח, ולכן ניתן לראות בתיק עבודות שלי עיצובים בסגנונות שונים. ב- 2009 החלטתי שאני עוזבת את ההי טק שמאוד טיפח אותי, זו הייתה החלטה לא קלה. עבדתי בחברה בייתית, היו לי שם המון חברים, משכורת טובה וקשר מאוד טוב עם המנכ״לית. אבל החלטתי שאני הולכת עם החלום שלי ופתחתי סטודיו לעיצוב הבית. היום אני מגשימה חלומות הן לעצמי והן למשפחות שזקוקות לעזרה ויד מכוונת, יחד אנחנו יוצרים סביבה בייתי אישית ונעימה, בכל דירה שאני מעצבת אני קודם בודקת איפה הקושי מבחינה פרקטית, שטחי אחסון ופינות בלגן ורק אח״כ דואגת שהכל גם יראה טוב.
מיטל אדירי

מיטל אדירי

מתכננת פנים, מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של דירות, בתים פרטיים ומבנים מסחריים. העיסוק בעיצוב פנים החל כחלק מהסבת קריירה, בעבר עבדתי בתחום הכספים בחברת IBM ולאחר 11 שנים יצאתי להגשים את החלום.