עד 40% הנחה 40% הנחה על כל השטיחים ומשלוח חינם למזמינים בתקופת הסגר

אדריכלים ומעצבים

פרויקטים משותפים עם מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים. הפרגון הדדי!
לא משנה כמה פעמים נצלם פריט ריהוט אצלנו בסטודיו , זה אף פעם לא יראה כמו שזה נראה אצלכם בבית. לשמחתנו, חלק מהמעצבים והאדריכלים מולם אנו עובדים מתעדים באופן מקצועי את הפרויקטים שלהם ומשתפים אותנו בתוצאות המרהיבות. מגיע להם שנפרגן להם עמוד אישית נכון? אז בבקשה….
הילה ברונשטיין

הילה ברונשטיין

אני דוגלת בעיצוב אישי – שמותאם לצרכי והעדפות הלקוח, ולכן ניתן לראות בתיק עבודות שלי עיצובים בסגנונות שונים. ב- 2009 החלטתי שאני עוזבת את ההי טק שמאוד טיפח אותי, זו הייתה החלטה לא קלה. עבדתי בחברה בייתית, היו לי שם המון חברים, משכורת טובה וקשר מאוד טוב עם המנכ״לית. אבל החלטתי שאני הולכת עם החלום שלי ופתחתי סטודיו לעיצוב הבית.
הילה אלטר

הילה אלטר

שמי הילה אלטר מעצבת פנים והום סטיילינג, בוגרת שנקר מלבישה ומעצבת בתים, חדרים ומשרדים בכל סגנון שתבחרו. אני מאמינה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בבית המותאם לצרכיו ולצרכי משפחתו. בין אם מדובר בדירת 2 חדרים או בבית פרטי וגדול, תפקידי הוא ליצור עבורו ומשפחתו חלל מגורים פונקציונלי, שמח ומזמין.
ליאת רביבו גולדבוים

ליאת רביבו גולדבוים

סטודיו ’בית’ מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים. ליווי הלקוח ב‘מסע’ המרגש של בניית הבית מבחירת המגרש ועד אחרון הפרטים להשלמת היצירה.
רוני שני

רוני שני

רוני שני פלדשטיין, בעלת תואר בעיצוב פנים B.DESIGN נושמת, חושבת וחולמת עיצוב ,עוסקת בתחום משנת 2007. התפישה העיצובית שלי מתמקדת בחיבור בין חללים לאנשים, תוך שימת דגש על פונקציונליות,  יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. מבחינתי עיצוב פנים זה לא רק מקצוע, אלא דרך חיים.
מגבלות הקורונה והסגר. מגבלות הקורונה והסגר.
במהלך תקופת הסגר החנות, האווטלט והמחסן יהיו סגורים לקבלת קהל. יחד עם זאת, משלוחים יצאו באופן סדיר במסגרת המגבלות וחנות האונליין שלנו תפעל כרגיל. חלק מהצוות שלנו ימשיך לעבוד מאחורי דלתיים סגורות ויהיה זמין להעניק לכם שירות בכל נושא. כמו כן, הוספנו לאחרונה שירות מענה טלפוני אנושי חיצוני שיעזור לנו לקלוט את השיחות הנכנסות כדי שאף פניה לא תתפספס וכל פניה בכל ערוץ שהוא תענה. רק נודה לכם על מעט סבלנות שכן כאשר כמות העובדים המותרת בו זמנית בחלל העסק מוגבלת מתוקף צו ההסגר, הרי שלוקח זמן רב יותר לחזור לכל אחד.