עיצוב הבית באמצעות בדים

 

ים של אפשרויות

טקסטורות מעניינות הופכות את פריטי הדקורציה לבלתי צפויים. כאשר הם מתוחים על רהיט או עוטפים כרית רק אז רואים עד כמה רהיט יכול להיות עירום בלעדיהם. וגם עד כמה חדר חסר את הרכות והצבעוניות שבדים מעניקים להם. גם צבעים מאופקים וחיפוי מעניין יכולים להוסיף המון לחדר כאשר הם מאפיינים את הנושא העיצובי שלו ועקביים בבחירתם. אם אתם אוהבים רהיטים ישנים ומראה וינטג'י, בדים הם אלמנט עיצובי אידיאלי המשלים את כל המראה המעוצב של הבית. מחזור פריטים על ידי ריפוד מחודש הוא לא רק חסכוני ונכון מבחינה אקולוגית, אלא שהוא גם משמר זיכרונות ישנים והמשכיות. כך שלא חייבים להיפרד מהם רק משום שהריפוד נשחק. בדים רבים אף יעניקו לרהיט אופי חדש לגמרי והוא ייחשף במלוא הפוטנציאל שלו רק אחרי שהוחלף לו הריפוד או הונחה עליו כרית מעניינת שעושה ממנו משהו חדש לגמרי.

יצירתיות בחדר המגורים

החופש לעצב מתיר לאנשים להחליט שחדר המגורים שלהם יהיה נינוח ומשוחרר יותר מאשר המערכות המוכרות של ספות 3+2+1. אנשים שמעדיפים להתרווח באמת ולהרגיש בבית מבלי לוותר על אסתטיקה יכולים לנסות להקים לעצמם פינות זולה נוחות וממכרות ברחבי הבית ולא רק בסלון. המרפסת או חדר השינה של ההורים הם מקומות אידיאליים לבנות בהם פינות נסתרות ומפתיעות של מנוחה והתרגעות. וכשהסלון כולו מעוצב כזולה לרביצה נוחה המפנקת את הגוף, הבדים הם אלה שעושים את כל ההבדל והופכים את הפינה למיוחדת במינה. כשמצרפים לכורסאות ולספות בצורת ר' גם פופים או הדומים מעניינים לרגליים או לישיבה חופשית יותר, הסלון מקבל מראה מובהק של בית שחיים בו אנשים שרוצים ליהנות ממנו.

אבזרי נוי מבד

בדים משמשים אותנו לא רק לריהוט הבסיסי ברחבי הבית. אלא שהם גם אלה שעושים את פריטי הלבשת הבית למעניינים ולמיוחדים יותר. וילונות הם הדרך הטובה ביותר לא רק לווסת את כמות האור הנכנסת לבית אלא גם לתחום חדרים במפלי בד מעניינים המעניקים לחדר נופך מעט תיאטרלי ומקורי. מנורות לילה, מנורות שולחן ומנורות עם אהילי בד העומדות על השידות משנות לחלוטין לא רק את התאורה אלא גם את האווירה. להשלמת המראה מניחים כריות נוי על הריהוט ועל הרצפה או שטיחים שנתלים גם על הקירות או מונחים על הרהיטים השונים, והבית לבוש לחלוטין.