התאמת בדים לחדר השינה

אנו לא מבחינים בכך או לחילופין פשוט לא מתעמקים בכך יותר מדי אך אנו מוקפים בהם. במה שאנו לובשים, היכן ועל מה שאנו יושבים ואפילו במזרנים שלנו הם נמצאים. אנו מדברים על אחד מהמוצרים המרכזיים בחיינו – בדים. במאמר הבא נדבר על התאמת בדים לחדר השינה שלנו – החדר בו אנו מבלים שעות רבות.

 

אודות האפשרויות של חידוש חדר השינה באמצעות בדים

אז כיצד, למעשה, ניתן להתאים בין הבדים שבחדר השינה שלנו, בין אם מדובר על בדים עבור מזרונים בעלי איכות גבוהה, בדים לספות או כיסאות ובין אם מדובר על בדים איכותיים וייחודים עבור ווילונות החדר? האם רק בעלי מקצוע יכולים להתאים עבורנו את הבדים הללו? ובכן, ברור מאליו שבעלי מקצוע מבינים יותר את התחום לעומקו ועדיף להתייעץ עמם אך על ידי העמקה בתחום והבנתו, ניתן להתאים גם לבד את הבדים לחדר השינה שלנו.

נתחיל בסקירה כללית (כללית מאוד ניתן לציין שהרי יש לתחום הנ"ל כל כך הרבה אפשרויות ותתי-קטגוריות). יש מספר סוגי בדים מרכזיים בתעשייה והם: בדי כותנה, בדי כותנה עם תוספת של למינציה, הדבר בא לידי ביטוי בשכבת פלסטיק מאוד דקיקה, ניתן להיזכר כיצד בד זה נראה ומרגיש בכל הנוגע לפריסת בדים אלו, לדוגמא, בשולחנות פיקנקים בטבע כפי שרובנו עושים לרוב.
האפשרות נוספת נקראת: בדי פלנל.

בדי פלנל נחשבים כבדים נעימים במיוחד, מאוד מותאמים לחורף ואילו האפשרות האחרונה הינה: בדי כותנה דקיקים. לרוב בדים מהסוג הנ"ל מאופיינים באמצעות שילוב של בדי חוץ או פשתן.
מידע נוסף בנוגע לבדים, בקישור הבא: בדים וריפודים.

כאשר באים לבחור בד לחדר שינה, צריך לקבוע לפני הכול: מהן המטרות שלנו? במידה והמטרה שלנו היא, לדוגמא, לחדש מראה של ספה או כיסא נוח שיש לנו בחדר, הרי שאנו נצטרך בד קליל יותר, נושם ופחות בד מחמם כמו בד הפלנל. לעומת זאת, אם אנו מעוניינים לייצור שטיח קטן ומעניין בחדר הרי שאנו נלך על אפשרות של "בד עם הדפסים". כאשר אנו מכוונים את המטרה הרבה יותר קל לנו להבין איזה בד מתאים לנו יותר ואיזה פחות.

אם רוצים לעצב את החדר עם בדים עבור ווילונות, הרי שבד קליל יותר יתאים, כמו לדוגמא: בדי כותנה דקיקים, בדים עם הדפסים, בדי כותנה עם תוספת למינציה. חשוב להבין שמדובר על תחום מאוד נרחב ולכן חשוב לפנות לבעלי מקצוע ברמה גבוהה שבאמת מסוגלים לא רק לענות על הציפיות של הקונים, אלא מסוגלים לספק בדים ברמה גבוהה שיחזיקו לאורך זמן ולא ישחקו במהרה. שידור ישיר