בחירת בדים לפינות זולה מעוצבות

מאז ומתמיד מהווים בדים סימן לאיכות חיים ומעמד. בכוחם של בדים להיות מעטפת איכותית, מחממת ומגוננת  לגוף או לריהוט אולם זהו לא השימוש היחידי של בדים מסוגים שונים. בדים איכותיים נחשבו בימי עברו לסמל יוקרתי וגם כיום מהווים בדים מסוימים סמל: יכול זה להיות סימן לאירוע משמח או אירוע מעציב דווקא, סימן לתפקיד מסוים מבחינה עסקית או סימן לתחושה של אדם. בדים קשיחים יותר יתאימו למזג אוויר בעייתי או לאנשים עובדים ולעומתם בדים רכים יותר יתאימו לתנאי פנים ולאלמנטים עדינים.

 

בחירת בד לפינות זולה – הרבה יותר מיריעה בלבד

בבחירת בד לריהוט פינת זולה מעוצבת בבית או מחוצה לו ישנה חשיבות מרבית לפרמטרים המאפיינים כל בד. ביניהם תכונות שונות כגון צבע הבד, הפונקציונאליות שלו, התאמת הבד לסביבה בה הוא משולב, איכות הבד, מטרת השימוש, שטח הבד, עמידותו בפני תנאי מזג אוויר, נוחיות, סגנון, התאמה לאורח חיים ועוד. המאמר הבא סוקר את השיקולים החשובים ביותר בבחירת בדים לריהוט פינת זולה מעוצבת.

 

משמעותו של עיצוב

כיום כבר ידוע כי עיצוב הבית איננו רק אלמנט חזותי. עיצוב הבית הוא תחביב והנאה, סמל סטטוס והגורם המרכזי המשפיע על איכות חיינו. בית מעוצב הוא בית שכיף ונעים לחזור אליו, וחלל בו משולבת פינת זולה מקסימה תורם לאווירה הקיימת בבית כולו. פינת זולה ביתית או גינתית תורמת לתחושת המרחב והחופש, ההנאה והשקט הנפשי, מאפשרת חיבור בין בני הבית ברגעים הטובים ביותר שישנם.

השנה מביאה אתה מגוון אפשרויות עיצוב לבית ולגינה. פינות זולה דגמים 2015 כוללים אפשרויות שאפילו לא דמיינו בעשורים קודמים. באמצעותם, ניתן להפוך את הבית לחוויה הרבה יותר עשירה ומרתקת, הן עבור האורחים והן עבור השוהים בבית. בבחירת בדים לפינות זולה ביתיות או גינתיות יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

 

מיקום

בעוד שחדרי הבית השונים הינם מוגבלים בגודלם ומחייבים בחירת פינות זולה בהגבלה מסוימת, הרי שבגינה קיים הרבה יותר חופש בחירה ואפשרות ליהנות ממגוון עשיר יותר של דגמים. מתוך מבחר עצום של פינות זולה דגמים 2015 מביאים עמם אפשרויות עיצוב אטרקטיביות ופונקציונאליות להפליא, המשתלבות היטב בעיצוב הכללי.

 

תנאי מזג האוויר

כאשר פינות הזולה מיועדות לתנאי חוץ חשוב לקת בחשבון כי החומרים מהן עשויות פינות הישיבה צריכים להיות עמידים לשמש ולגשם, ללחות ולתנאים נוספים של מזג אוויר ים תיכוני.

 

התאמה לאורח חיים

אורחות החיים של כל משפחה הינם ייחודיים ובעלי אלמנטים מיוחדים. לשם כך חשוב לבחון את האלמנטים השונים המאפיינים את איכות החיים המשפחתית ומבדילים אותה ממשפחות אחרות.

 

סטייל ועיצוב

בשל מגוון הדגמים רחב הידיים חשוב לצמצם את האפשרויות ולבחור את הדגמים המתאימים ביותר לאופי העיצוב הקיים בבית.